top of page

Тиждень народознавства

изображение_viber_2020-11-10_22-35-16.jp
изображение_viber_2020-10-22_09-26-45.jp

.

Дитинство – це важливий етап у житті кожної людини, тому що та соціальна ситуація, у якій зростатиме дитина, безпосередньо вплине на її духовне та психологічне ставлення до соціуму і до своєї особистості.

Родина і дитячий садок є першими щаблями у системі освіти, що виконують важливу функцію у формуванні свідомої соціальної особистості з патріотичними поглядами.

Саме тому вже четвертий рік поспіль в ЗДО "Казка" проходить Тиждень народознавства.

Народознавство виховує у наших малят моральні, патріотичні, естетичні, творчі задатки. Якщо враховувати виховну силу народної казки, пісні, вишиванки, то вони є найважливішими засобами розвитку дитячої особистості. За допомогою такої сили можна закласти в майбутнє покоління чеcність і порядність, наполегливість, відповідальність, доброзичливість і милосердя.

0-02-0a-8181829c8af9aef642cbfb6797ead7f4
0-02-0a-b04dd4e1fba0c5781fb63ff34ca0c1fa
0-02-0a-3136d702d8b2c2e250c95189b4024d50
0-02-0a-dd5a0f58d8d38ef72366db2b61e4639d
0-02-0a-d568064e8d818c0c07c30b5859878e8a

З 22.03.2021 по 26.03.2021р.

ПЛАН ТИЖНЯ

ПОНЕДІЛОК, ДЕНЬ «РІДНА МОВА МОЯ»

Група 3-го р.ж.

Група 4-го р.ж.

Група 5-го р.ж.

Виставкалітератури «Народні казки читаємо і багато знаємо»; Оформленнякуточка народознавства для проведення тижня Українознавства (разом з батьками).

Розгляд альбому«Рідна моя Україно»; Слуханняукраїнських народних мелодій, пісень; Слухання віршал.Забашта «Рідна мова»; Дид.впр. «Якимимсловами описати рідну мову?»; Д.гра «Скажи якийя?»; Прислів’я, приказки, укр.нар.гра «Коза»;Робота з батьками «Що ми говоримо нашим дітям, і що вони хочуть від насчути?».

Заняття «В країніВеселої Поезії»; «Казка – вигадка,та в ній щось повчальне розумій» (читання та розуміння казок); Загадки про казки; Театрально –мовленнєва діяльність «У Катрусі іменини»; Сімейна вікторина«Люблю я мову українську»;

ВІВТОРОК, ДЕНЬ «МОЯ РОДИНА – МОЯ БАТЬКІВЩИНА»

Група 3-го р.ж.

Група 4-го р.ж.

Група 5-го р.ж.

Гра – заняття«Українська народна страва – вареники»;Розмаїття природи моєї України - перегляд альбому.

Заняття: «Миживемо на Україні»; С. рол. гра«Родина»; Бесіда:«Батьківщина – Україна»; Заучування віршаП.Тичини «Хоч малий я, не великий»; Дид.гра «Хто деживе?» Розгляданняукр.куточка в групі; Індивідуальнібесіди «Де ти живеш?»; Конкурс малюнка«Моя сім’я»; Робота з батькамиконсультація «Роль сім’ї увихованні дошкільників».

Заняття «Україна– моя Батьківщина»; Розвага «Українські жартівливі посиденьки»; Дид.гра «ТвариниЧервоної книги України»; Розгляданняукр.куточка в садочку;

СЕРЕДА, ДЕНЬ «НАРОДНО – ПРИКЛАДНЕ МИСТЕЦТВО»

Перегляд наочногоматеріалу «Так одягались наші пращури»Екскурсія до українського куточка в садочку.

Ознайомлення зукраїнським національним посудом; Заняття«Український глечик»(малювання) Заняття «Народніремесла»(довкілля); Розгляд альбому«Народні вироби»;Дид.гра «Зваримо смачний борщ».

Заняття зліплення «З глини іграшку зроблю, усіх довкола звеселю»; Ознайомлення зукраїнським національним посудом (в українському куточку садочка); Розгляд альбому«Народні вироби»;

».

ЧЕТВЕР, ДЕНЬ «УКРАЇНСЬКІ ІГРИ ТА РОЗВАГИ»

Музична скринька«Заспіваємо Українську пісню»Українські народні ігри

Розвага  «Садок вишневий , коло хати……»; Хороводні ігри; Рухливі ігри; Народні ігри«Мак», «Коза»; Заучуваннязакличок, мирилок.

Заучуваннязакличок, мирилок; Хороводні ігри; Рухливі ігри;

;

П’ЯТНИЦЯ, «УКРАЇНСЬКІ ОБЕРЕГИ ТА СИМВОЛИ»

Куточок :«Символи і обереги рідної країни»Заняття «Гарні стрічки у нашому віночку»

Заняття «Рушничок»; Приказки таприслів’я; Розповіданнялегенди про рушник, калину, лелеку, український віночок; Читання віршаВ.Лучук «Вишивала я рушник»; Розглядукраїнського одягу для хлопчиків та дівчаток; Дид.гра «Закінчиреченн»; Творча гра«Країна – Любові й Доброти»; Індивідуальнібесіди з батьками: «Вчимо дітей правильно розмовляти».

Заняття «Державнісимволи України»; Читання таобговорення віршів про Україну, обереги, символи; Легенди проУкраїну, прапор, калину,вінок; Читання віршіапро калину, вінок, писанку, вишиванку; Фольклорне свято«Фольк – мюзік» (сучасна обробка українських народних пісень); Заняття змалювання та народознавства «Хустинка – український оберіг».

Это текст. Нажмите, чтобы отредактировать и добавить что-нибудь интересное.

bottom of page